Профіль ПВХ буває 3-камерним, 4-камерним, 5-камерним і 6-камерним.
Кількість камер - це кількість повітряних проміжків всередині профілю.
Камери, що знаходяться всередині профілю пластикового вікна, захищають приміщення від шуму і холоду.
Таким чином, чим більша кількість камер, тим вища звукоізоляція і теплозахист.
Установка пластикових вікон з 3-х камерного профілю виправдана тільки для приміщень, які не опалюються взимку, або де питання теплозбереження не актуальне, а також якщо вікно є додатковим контуром скління, виходячи на засклений балкон або лоджію.
визначившись з металопластиковим профілем для свого нового вікна,
другий по важливості крок -
ПІДБІР відповідного СКЛОПАКЕТУ.
ОДНОКАМЕРНИЙ СКЛОПАКЕТ
Це найпростіший вид склопакета, що складається з двох скляних полотен, розділених між собою дистанційною рамкою.
Добре підходить він і для установки в неопалюваних приміщеннях: горищах, мансардах і таке інше. Але його теплозберігаючі якості в нашій кліматичній зоні вже будуть недостатні.
ДВОКАМЕРНИЙ СКЛОПАКЕТ
У цьому пакеті використовується вже три скла, розділених двома дистанційними рамками.
Рамки можуть бути однакової ширини або різною. Додавання ще однієї камери істотно збільшує теплозберігаючі властивості і шумозащищенність вікна.
Тому, такі склопакети будуть кращими при використанні в нашій кліматичній зоні.
третій крок - ВИБІР ФУРНІТУРИ
четвертий крок - ПІДВІКОННЯ
Вибір підвіконня буде залежати від того, як ви будете ним користуватися і потреби дизайну:
1. УКРАЇНСЬКЕ ПІДВІКОННЯ. Якщо ви вибираєте підвіконня в приміщення, яке не потребує хорошого інтер'єру і не будете його використовувати для розміщення квітів, ваз, тарілок з фруктами і інших речей, тоді ви можете вибрати найдешевше українське підвіконня (матове, сатинове, глянцеве). Недоліками таких підвіконь при використанні є: швидке зношення (подряпини, затирання), нелегке відмивання плям і пилу, який осідає і з часом в'їдається в підвіконня, а тому і втрата естетичного вигляду через часті механічні дії на ньому. Хіба що ви будете застеляти його серветками і т.п.
2. DANKE KOMFORT. Більш кращим вибором підвіконня, на якому ви плануєте розміщувати речі і якщо хочете естетичного вигляду, буде підвіконня Danke komfort - це недороге підвіконня (але і не найдешевше), покриття якого краще витримує користання ним і набагато повільніше буде втрачати естетичний вигляд.
3. WDS. Якщо Ви хочете вибрати якість на тривалий термін, тоді вам слід зупинити свій вибір на підвіконнях:
- WDS - з округленою формою капіноса, поєднує в собі унікальний дизайн і колірні рішення, це підвіконня з стильним текстурованим покриттям, що відрізняються довговічністю, стійкістю до високих температур і подряпин. Чотири кольору під дерево ідеально поєднуються з ламінованими вікнами WDS; матове або глянцеве біле півіконня ніколи не потьмяніє. А текстури відтворюють вид мармуру або граніту, надають вгляду з особливою обробкою вікна.
- а ще краще на Danke (є клас "Стандарт" і "Преміум") - підвіконня преміум-класу, мають запатентовану, оригінальну конструкцію, яка розроблялася за участю німецьких фахівців; це міцні, витривалі підвіконня, які володіють вологостійкими і термостійкими властивостями, їх зручно використовувати для розміщення вазонів та інших речей, при цьому вони не піддаються легким подряпинам і осданню пилу, легко миються, не втрачаючи естетичний вигляд. Для створення підвікння з ПВХ використовується тільки імпортна сировина високої якості, а виробляється вона на високотехнологічному обладнанні (у Німеччині). Процес виробництва проходить жорсткий контроль на всіх етапах.
4. MÖLLER. Підвіконня преміум-якості виготовлені німецькою компанією Möller - це високоякісний продукт з суміші двох компонентів ПВХ і деревної муки, так званий матеріал-Lignodur. Підвіконня ламіноване глянсовою плівкою Elessgo, що в свою чергу обумовлює високу стійкість, міцність, довговічність і надійність Möller. Це дуже якісне підвіконня, витримує високу температуру та активне користування ним, і має дуже гарний естетичний вигляд.
5. TOPALIT і WERZALIT. Найдовговічніші підвіконня, які Ви зможете замовити - це Topalit і Werzalit, виготовлені з кращої австрійської деревини з додаванням полімерних смол; підвіконні плити Topalit мають унікальні властивості і якісно відрізняються від інших виробів: зберігаючи відчуття натурального деревного матеріалу. Підвіконня Topalit мають високий ступінь зносостійкості і вологостійкості, мають підвищену термостійкість (від -50 ° C до + 90 ° C постійного і до +180 ° C короткочасного впливу), протистоять УФ-випромінювання і прості в догляді. Ці підвіконня здатні витримувати гасіння сигарети, простояти рік у воді і не втратити своїх якісних властивостей, удари; це матеріал з якого виробляють стільниці; такі підвіконня не вимагають догляду, а головне - мають дизайнерський вигляд. Користуватися ними легко, зручно і приємно. Це найдорожчі підвіконня :)
