RU UA
 м. Харків, пр-т Московський, 293а     metaloplastic.servis@gmail.com      +38(093) 950 24 83

ВІКНА, БАЛКОНИ

Компанія «MPlastService»

 м. Харків, пр-т Московський, 293а
   +38(098) 972 20 00
   +38(093) 950 24 83


RU UA

перший крок - ВИБІР ПРОФІЛЮ ВІКНАПрофіль ПВХ буває 3-камерним, 4-камерним, 5-камерним і 6-камерним.

Кількість камер - це кількість повітряних проміжків всередині профілю.
Камери, що знаходяться всередині профілю пластикового вікна, захищають приміщення від шуму і холоду.
Таким чином, чим більша кількість камер, тим вища звукоізоляція і теплозахист.
Установка пластикових вікон з 3-х камерного профілю виправдана тільки для приміщень, які не опалюються взимку,  або де питання теплозбереження не актуальне, а також якщо вікно є додатковим контуром скління,  виходячи на засклений балкон або лоджію.

визначившись з металопластиковим профілем для свого нового вікна,
другий по важливості крок -
ПІДБІР відповідного СКЛОПАКЕТУ.

ОДНОКАМЕРНИЙ СКЛОПАКЕТ

Це найпростіший вид склопакета, що складається з двох скляних полотен, розділених між собою дистанційною рамкою.
Добре підходить він і для установки в неопалюваних приміщеннях: горищах, мансардах і таке інше. Але його теплозберігаючі якості в нашій кліматичній зоні вже будуть недостатні.

ДВОКАМЕРНИЙ СКЛОПАКЕТ
У цьому пакеті використовується вже три скла, розділених двома дистанційними рамками.
Рамки можуть бути однакової ширини або різною. Додавання ще однієї камери істотно збільшує теплозберігаючі властивості і шумозащищенність вікна.
Тому, такі склопакети будуть кращими при використанні в нашій кліматичній зоні.

третій крок - ВИБІР ФУРНІТУРИВІКОННА ФУРНІТУРА - важлива складова сучасного вікна ПВХ, - це механізм, який відповідає за відкривання / закривання вікна, щільність прилягання та плавність, легкість управління.

Фурнітура Roto NT відрізняється високою функціональністю і покликана забезпечити майже безмежні можливості для управління вашими вікнами. Це фурнітура, яка увібрала в себе найкращі технічні рішення. Її відмінною рисою є спеціальне покриття RotoSil титаново-сріблястого кольору. Воно забезпечує надійний захист від корозії і є вкрай стійким до механічного впливу, якому фурнітура піддається постійно.

четвертий крок - ПІДВІКОННЯ


Вибір підвіконня буде залежати від того, як ви будете ним користуватися і потреби дизайну:
 

1. УКРАЇНСЬКЕ ПІДВІКОННЯ. Якщо ви вибираєте підвіконня в приміщення, яке не потребує хорошого інтер'єру і не будете його використовувати для розміщення квітів, ваз, тарілок з фруктами і інших речей, тоді ви можете вибрати найдешевше українське підвіконня (матове, сатинове, глянцеве). Недоліками таких підвіконь при використанні є: швидке зношення (подряпини, затирання), нелегке відмивання плям і пилу, який осідає і з часом в'їдається в підвіконня, а тому і втрата естетичного вигляду через часті механічні дії на ньому. Хіба що ви будете застеляти його серветками і т.п.

2. DANKE KOMFORT. Більш кращим вибором підвіконня, на якому ви плануєте розміщувати речі і якщо хочете естетичного вигляду, буде підвіконня Danke komfort - це недороге підвіконня (але і не найдешевше), покриття якого краще витримує користання ним і набагато повільніше буде втрачати естетичний вигляд.

3. WDS. Якщо Ви хочете вибрати якість на тривалий термін, тоді вам слід зупинити свій вибір на підвіконнях:
-
WDS - з округленою формою капіноса, поєднує в собі унікальний дизайн і колірні рішення, це підвіконня з стильним текстурованим покриттям, що відрізняються довговічністю, стійкістю до високих температур і подряпин. Чотири кольору під дерево ідеально поєднуються з ламінованими вікнами WDS; матове або глянцеве біле півіконня ніколи не потьмяніє. А текстури відтворюють вид мармуру або граніту, надають вгляду з особливою обробкою вікна.
4Danke (є клас "Стандарт" і "Преміум") - підвіконня преміум-класу, мають запатентовану, оригінальну конструкцію, яка розроблялася за участю німецьких фахівців; це міцні, витривалі підвіконня, які володіють вологостійкими і термостійкими властивостями, їх зручно використовувати для розміщення вазонів та інших речей, при цьому вони не піддаються легким подряпинам і осданню пилу, легко миються, не втрачаючи естетичний вигляд. Для створення підвікння з ПВХ використовується тільки імпортна сировина високої якості, а виробляється вона на високотехнологічному обладнанні (у Німеччині). Процес виробництва проходить жорсткий контроль на всіх етапах.

5. MÖLLER. Підвіконня преміум-якості виготовлені німецькою компанією Möller - це високоякісний продукт з суміші двох компонентів ПВХ і деревної муки, так званий матеріал-Lignodur. Підвіконня ламіноване глянсовою плівкою Elessgo, що в свою чергу обумовлює високу стійкість, міцність, довговічність і надійність Möller. Це дуже якісне підвіконня, витримує високу температуру та активне користування ним, і має дуже гарний естетичний вигляд.

6. TOPALIT і WERZALIT. Найдовговічніші підвіконня, які Ви зможете замовити - це Topalit і Werzalit, виготовлені з кращої австрійської деревини з додаванням полімерних смол; підвіконні плити Topalit мають унікальні властивості і якісно відрізняються від інших виробів: зберігаючи відчуття натурального деревного матеріалу. Підвіконня Topalit мають високий ступінь зносостійкості і вологостійкості, мають підвищену термостійкість (від -50 ° C до + 90 ° C постійного і до +180 ° C короткочасного впливу), протистоять УФ-випромінювання і прості в догляді. Ці підвіконня здатні витримувати гасіння сигарети, простояти рік у воді і не втратити своїх якісних властивостей, удари; це матеріал з якого виробляють стільниці; такі підвіконня не вимагають догляду, а головне - мають дизайнерський вигляд. Користуватися ними легко, зручно і приємно. Це найдорожчі підвіконня :)п'ятий крок - ВІДКОСИ


QÜNELL - ІДЕАЛЬНА ДЕКОРАТИВНА ПЛАСТИКОВА ВІДКОСНА СИСТЕМА


шостий крок - ЖАЛЮЗІ, РУЛОННІ ШТОРИ, МОСКІТНІ СІТКИ


ЦІНА РУЛОННИХ ШТОР ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОЗМІРУ, ТИПУ СИСТЕМИ (ВІДКРИТА ЧИ ЗАКРИТА) ТА ТИПУ ТКАНИНИ.


ЯК ЗАМОВИТИ?
Зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті
Зателефонуємо домовимося про виїзд замірника на об'єкт
Ми розрахуємо і запропонуємо Вам кращу ціну на вікна
Вікна встановлюють тільки фахівці. Передаємо роботуКомпанія «MPlastService»

  м. Харків, пр-т Московський, 293а, метро Індустріальна (2 пов. біля ПриватБанку)
   +38(093) 950 24 83
  +38(095) 401 77 51
 +38(093) 950 24 83
  metaloplastic.servis@gmail.com
  Facebook.com/MplastService