RU UA
 м. Харків, пр-т Московський, 293а     metaloplastic.servis@gmail.com      +38(093) 950 24 83

ВІКНА, БАЛКОНИ

Компанія «MPlastService»

 м. Харків, пр-т Московський, 293а
   +38(098) 972 20 00
   +38(093) 950 24 83


RU UA


ЧОМУ МИ
ЯКІСТЬ 100%

Якість від перевірених Брендів продукції для ВасЗАВЖДИ ВЧАСНО

Працюємо максимально швидко і професійноЗ НАМИ ВИГІДНО

Економте! Наші ціни досить демократичніМИ ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ

Відповімо на всі питання наших клієнтівЦІНУЄМО КЛІЄНТІВ

Ми зацікавлені в довгостроковому співробітництвіЯКІСТЬ МОНТАЖУ

Якість монтажних робіт перевірена часом

РЕКОМЕНДАЦІЇ


Як ви вважаєте, яке перше запитання задає замовник у телефонній розмові? Все вірно - це питання про ціну. Наприклад: «А скільки у вас коштує зробити балкон під ключ?» Або: «Скільки у вас коштує балкон три метри на 80 сантиметрів?»

Разом з тим, ми чудово розуміємо, що не можна подзвонити в 10 автосалонів з питанням «А по чому у вас машина?», тому що в одному салоні продають BMW, в іншому - LEXUS.

Така ж ситуація, наприклад, з продажем квартир. Ви ж не будете дзвонити по всіх оголошеннях, і порівнювати квартири тільки за ціною? Тому, що ціна залежить не тільки від метражу квартири, але і від стану будинку, ремонту квартири, близькості до центру міста і низку інших факторів.

Ви вже зрозуміли до чого я хилю: аналогічна ситуація і в сфері балконів під ключ. Наприклад, ми можемо запропонувати Вам більше 15 видів скління або 8 видів обробки балконів, при цьому вони істотно відрізняються за вартістю. Як ви вважаєте, що я можу відповісти на питання про їхню ціну?

З цього випливає рекомендація "не потрібно порівнювати компанії тільки по прайсу". Спочатку слід розуміти якого кінцевого результату від вашого балкону ви хочете отримати. І, вже виходячи з Ваших потреб, і рекомендацій фахівця, він назве вам актуальну ціну на роботи та послуги.

Так, найімовірніше, що у нас буде не найнижча ціна, і це досить очевидно! Працюючи з нами, ви отримаєте сервіс, якість і швидкість виконання робіт. Ви ж розумієте - чим вище якість, тим вигідніше і дешевше. Наведу приклад, пластикове вікно за 3000 грн. прослужить 1-2 роки, а за 3600 грн. - років 10-15. Так які з них вигідніше?

Знижки, скидочки і розпродажі. Як же без них? Більшість клієнтів, перед тим як замовити балкон під ключ, уточнюють яка у нас знижка? Мабуть, реклама привчила, що скрізь і завжди робляться 50-70% знижки на товар. Це, м'яко кажучи, зовсім не так. І ось чому.

Анекдот в тему:

У магазині продавець міняє цінник на ноутбук з 8999 грн. на 8099 грн.
- З чого це він раптом так подешевшав? - запитує покупець у продавця.
- Знижки закінчилися, - прозвучала цілком серйозна відповідь.

92% всіх знижок включають в себе попередні «накрутки». Спочатку ціну попередньо збільшують, щоб потім була можливість з легкої руки зробити знижку в 30-55%, а то і більше.

Ось проста формула як зробити знижку аж в 70 !!! відсотків: 4100 грн*4-70%(знижки)=4920 грн.

Тобто, коли вам пропонують знижку на балкони в розмірі 30-50% ви вже знаєте, як ця знижка робиться. Таким способом я можу зробити вам знижку аж до 99% на будь-який товар.

Наступне. Для того щоб ви дізналися про проведення акції «зі знижками» - її потрібно прорекламувати. Тому в ціну товару обов'язково закладають вартість реклами, поліграфічних послуг, витрат на рознесення в квартири і офіси. Або ви наївно думаєте, що прорекламувати знижки, наприклад по радіо або телевізору - це на халяву? Звідси робимо висновок, що більша частина акцій і знижок - це звичайний «разводняк».

Ви знаєте, що практично в будь-якій сфері підсумкова ціна складається з чотирьох компонентів: вартості матеріалів, зарплати майстрів, прибутку компанії, а також постійних витрат → витрати на оренду офісів, телефони, рекламу і т. п.

Як ви розумієте, постійні витрати знижувати ніхто не буде: директор не закриватиме офіс і вимикати телефони, щоб мати можливість надати вам знижку. Прибуток компанії не чіпаємо - який сенс відкривати компанію, якщо вона не приносить доходу. Залишається 2 варіанти → використовувати дешеві матеріали низької якості або непрофесійну робочу силу. Який варіант вам подобатися більше? Або, може бути, обидва варіанти відразу?

Ми не використовуємо такі методи залучення замовників. Ми не проводимо «супер-акцій» типу: «тільки сьогодні балкони зі знижкою 50%» або «установка скління балкона завтра в 14-30 безкоштовно!» Самі подумайте, хто буде встановлювати балкон безкоштовно - звучить красиво, а на ділі чистий абсурд.

Ми сміливо і відкрито говоримо, у скільки обійдуться всі роботи на об'єкті. І ніколи не намагаємося зменшити підсумкову вартість за рахунок погіршення якості робіт або використовуваних матеріалів.

Природно, з вищесказаного не слід робити висновок, що з нами заощадити не вийде. Ми тут говоримо тільки про те, що у нас немає «дутих» знижок. Замість цього ми пропонуємо цілий набір безкоштовних послуг і наш комплексних підхід по ремонту балконів під ключ. Завдяки цьому, дійсно, без обману, можна заощадити ваш бюджет і отримати високу якість готових робіт.

Поділюся з вами історією однієї нашої замовниці, яка прорахувала у нас балкон, але вибрала іншу фірму в якості підрядника. Минуло пів року (осінь і зима) і навесні вона знову нас викликала, але вже переробити весь балкон, так як треба. На жаль, це не поодинокий випадок, а типова ситуація в нашому регіоні.

Марії Іванівні потрібно було зробити наступні роботи на балконі: зварити винос по підвіконню, обшити сайдингом зовні, утеплити, встановити скління і зробити внутрішні роботи під ключ (обшити дерев'яною вагонкою). Нами була озвучена точна вартість ремонту її балкону, на яку припадало на той момент 35343 грн. Були пропозиції від інших фірм по 38-40 тисяч гривень, а також 2 фірми їй запропонували зробити такий балкон за 30000 грн. (З них винос балкону 3000 грн., Зовнішня обробка 4000 грн., Рама на балкон 12000 грн. Та внутрішнє оздоблення 11000 грн.).
Марія Іванівна вибрала останній варіант за 30000 грн. Зраділа, що знайшла класних хлопців, заощадила як мінімум 5000 грн. і уклала з ними «договір».

На жаль (або на щастя?), 85% фірм не зможуть вам назвати точну вартість ремонту вашого балкону після виміру. Зазвичай пропонують весь процес ремонту розбити на етапи, і ви платите за кожен етап окремо, або озвучують круглу суму (зробимо вам балкон за 40000 грн.). Звучить логічно і справедливо. Але якби не кілька «але», про які піде мова.

Уявіть, що Ви і є та сама Марія Іванівна, і до вас на об'єкт прийшли ремонтувати ваш балкон.

Зранку приїхала бригада і приступає до роботи. Перед початком робіт говорять: «Вам тут додатково потрібно зробити демонтаж балкона, збити стяжку, окремо заплатити за мішки для сміття» і озвучують додаткову вартість в 1000 грн. Ви погоджуєтеся. Після демонтажних робіт, хлопці знову вам кажуть: «Прописано було 9 метрів куточка, а тут у вас не вистачить стільки, мінімум потрібно 15 м.п. у нас в машині є, але потрібно доплатити. Та й плюс тут роботи по зварюванню виявилося більше, ніж обумовлено, ви ж не хочете, щоб балкон у вас впав?». Ви погоджуєтеся. Після того, як зварювальні роботи закінчені вам озвучують вартість в 4500 грн. за зварювальні роботи і 1000 грн. за демонтажні роботи. Разом 5500грн. ВИ оплачуєте і питаєте: «А що зовнішні роботи чи не ви виконувати будете?» - «Ми тільки варимо, чекайте, коли прийдуть робити зовнішні роботи».

Через пару днів приїжджає наступна бригада і починає обробку сайдингом. І тут виявляється, що прописано 7 смуг сайдингу а потрібно 9. «Ви ж не хочете, щоб сайдинг був з обрізків? Так у вас тут ще не вистачило й профілю, за нього додатково потрібно оплатити буде. Не переживайте, він недорогий, всього 220 грн. за штуку". А вам їх потрібно 3. В процесі виявляється, що вам не порахували відливи під сайдинг, щоб вода не затікала під плиту і вона не руйнувалася. Ви погоджуєтеся, адже так краще. Разом, обробка сайдингом обійшлася в 6200. Поки ви нічого не помічаєте підозрілого.

Після того, як зробили сайдинг, приходить майстер і робить вимір рами. Природно, актуальні розміри більше тих, що заявляли під час підписання договору. І відливи збільшилися і козирки, а ще з самого початку не рахували підвіконня, так як не знали їх точні розміри. Так, плюс до всього, поки все робили, виріс долар. Разом рама обійдеться в 13700 грн. Начеб-то все логічно і справедливо. Оскільки ви платите не всю суму відразу, а поступово, ви «забуваєте» скільки вже віддали за балкон і ніби як в 30000 ще вписуємося.

Приїжджають хлопці ставити раму, окремо взяли з вас за занос рами на 4 поверх, окремо за додатковий балон піни і силікону. Разом за раму з установкою - 14500 грн.

На наступний день до вас приїжджає замірник і рахує внутрішню обробку. Озвучує вартість в 15000 грн. І тут ви починаєте підраховувати скільки вам вже обійшовся балкон і виявляєте, що витратили 26200 грн. А якщо додати ще 15000 за внутрішні роботи, то балкон вийде взагалі «золотим» - за 41000 грн. Стоп! Ви починаєте розбиратися, чому так. Повірте, вам все красиво «розкажуть» і «пояснять», чому так вийшло. І якщо не хочете робити, то вони і не будуть, замовляйте в іншому місці.

Ви телефонуєте в одну фірму, в іншу з приводу внутрішніх робіт. Вам скрізь приблизно озвучують вартість в 15000 грн. Нічого не залишається, як оплатити 15000 грн. і отримати довгоочікуваний балкон під ключ.

 

Що ви маєте по факту:

Витрачено 41000 грн., Замість озвучених 30000 грн. Терміни ремонту балкона затягнулися на пару місяців, замість озвучених півтора тижні. Пил, бруд, сміття і постійні збирання стали частиною вашого життя.

І це ще не найстрашніше. Найстрашніше настає восени і взимку, коли сайдинг відлітає, з балкона дме з усіх щілин. Коли йде дощ, краплі так тарабанять по козирку, що не тільки ви, але і ваші сусіди не можуть заснути. Плюс з'явилися підтьоки по вагонці, і в кутах утворилася цвіль, тому що ніхто не дотримувався технології і на вас економили всюди, де тільки можна.

Звертатися по гарантії безглуздо, тому що або фірми вже немає, або гарантія поширювалася тільки на матеріал, а не на його установку.

І, на жаль, це не вигадана історія, а реальність багатьох замовників, які потрапляють на гачок недобросовісних виконавців. 

Якщо Ви вирішили замовити у нас вікна або балкон профілю VEKA, в такому випадку є можливість оформити їх в розстрочку через УКРСИББАНК на вигідних умовах кредитування:

Всі кредитні продукти - сума до 100 000 грн. до 9 міс з одноразовою комісією 490 грн. з будь-якої суми.
Тобто, наприклад, якщо Ви хочете оформити вікна на 25 000 грн. і виплатите їх за 3-9 міс., то комісія складе всього 490 грн., незалежно від суми.

Для порівняння: миттєва розстрочка в ПриватБанку на 10 міс. - комісія 15% разовоТобто, наприклад, з 10 000 грн. комісія складе 1500 грн. за 10 міс.

Монтаж вікон і балконів не варто боятися замовляти ВЗИМКУ, оскільки ціна на конструкції взимку дешевше, а якість краща, тому що:

1) навантаження на виробника в рази менше, ніж в літній період;

2) однією бригадою складальників на заводі-виробнику в літній сезон робиться 700 конструкцій, взимку - 100 конструкцій, соотвественно час виготовлення вашого замовлення менше, а часу приділений збірці - більше, тобто якість збірки - краще.

3) монтажна піна не боїться морозу до -15 градусів; немає причин бояться замовити роботи в зимовий період.

 

#mplast_service #харків #харьков #kharkiv #kharkov #okna #oknakharkov #окна #вікна #балконподключ #балконыподключ #балконипідключ окнахарьков #вікнахарків #балконныйблок #балконнаярама #остеклениебалконов #скління_балкона #балконхарьков #балконныерамы #жалюзи #жалюзихарьков #москитныесетки #подоконники #підвіконня #kharkov #kharkiv #oknakharkov #balkon #vikna #dveri

НАШІ РОБОТИ

Подивіться деякі з наших робіт


ВНУТРІШНЯ ОБШИВКА БАЛКОНУ


ФРАНЦУЗЬКІ БАЛКОНИ і комбіновані


БАЛКОНИ з профлиста


БАЛКОННІ БЛОКИ


6-МЕТРОВІ БАЛКОННІ РАМИ


СКЛІННЯ ВЕЛИКИХ ОБ'ЄКТІВ


СКЛІННЯ КОМЕРЦІЙНИХ ПРИМІЩЕНЬ, МОНТАЖ ЗАХИСНИХ РОЛЕТ


Скління балкону РОЗСУВНИМИ системами


Вирубка порогу


Реконструкція балкону на французький: повна процедура


Балконні рами в новобудові


Скління приватного сектору


Обшивка пластиком


Балкон під ключ


     
РЕКОМЕНДАЦІЇ


Як ви вважаєте, яке перше запитання задає замовник у телефонній розмові? Все вірно - це питання про ціну. Наприклад: «А скільки у вас коштує зробити балкон під ключ?» Або: «Скільки у вас коштує балкон три метри на 80 сантиметрів?»

Разом з тим, ми чудово розуміємо, що не можна подзвонити в 10 автосалонів з питанням «А по чому у вас машина?», тому що в одному салоні продають BMW, в іншому - LEXUS.

Така ж ситуація, наприклад, з продажем квартир. Ви ж не будете дзвонити по всіх оголошеннях, і порівнювати квартири тільки за ціною? Тому, що ціна залежить не тільки від метражу квартири, але і від стану будинку, ремонту квартири, близькості до центру міста і низку інших факторів.

Ви вже зрозуміли до чого я хилю: аналогічна ситуація і в сфері балконів під ключ. Наприклад, ми можемо запропонувати Вам більше 15 видів скління або 8 видів обробки балконів, при цьому вони істотно відрізняються за вартістю. Як ви вважаєте, що я можу відповісти на питання про їхню ціну?

З цього випливає рекомендація "не потрібно порівнювати компанії тільки по прайсу". Спочатку слід розуміти якого кінцевого результату від вашого балкону ви хочете отримати. І, вже виходячи з Ваших потреб, і рекомендацій фахівця, він назве вам актуальну ціну на роботи та послуги.

Так, найімовірніше, що у нас буде не найнижча ціна, і це досить очевидно! Працюючи з нами, ви отримаєте сервіс, якість і швидкість виконання робіт. Ви ж розумієте - чим вище якість, тим вигідніше і дешевше. Наведу приклад, пластикове вікно за 3000 грн. прослужить 1-2 роки, а за 3600 грн. - років 10-15. Так які з них вигідніше?

Знижки, скидочки і розпродажі. Як же без них? Більшість клієнтів, перед тим як замовити балкон під ключ, уточнюють яка у нас знижка? Мабуть, реклама привчила, що скрізь і завжди робляться 50-70% знижки на товар. Це, м'яко кажучи, зовсім не так. І ось чому.

Анекдот в тему:

У магазині продавець міняє цінник на ноутбук з 8999 грн. на 8099 грн.
- З чого це він раптом так подешевшав? - запитує покупець у продавця.
- Знижки закінчилися, - прозвучала цілком серйозна відповідь.

92% всіх знижок включають в себе попередні «накрутки». Спочатку ціну попередньо збільшують, щоб потім була можливість з легкої руки зробити знижку в 30-55%, а то і більше.

Ось проста формула як зробити знижку аж в 70 !!! відсотків: 4100 грн*4-70%(знижки)=4920 грн.

Тобто, коли вам пропонують знижку на балкони в розмірі 30-50% ви вже знаєте, як ця знижка робиться. Таким способом я можу зробити вам знижку аж до 99% на будь-який товар.

Наступне. Для того щоб ви дізналися про проведення акції «зі знижками» - її потрібно прорекламувати. Тому в ціну товару обов'язково закладають вартість реклами, поліграфічних послуг, витрат на рознесення в квартири і офіси. Або ви наївно думаєте, що прорекламувати знижки, наприклад по радіо або телевізору - це на халяву? Звідси робимо висновок, що більша частина акцій і знижок - це звичайний «разводняк».

Ви знаєте, що практично в будь-якій сфері підсумкова ціна складається з чотирьох компонентів: вартості матеріалів, зарплати майстрів, прибутку компанії, а також постійних витрат → витрати на оренду офісів, телефони, рекламу і т. п.

Як ви розумієте, постійні витрати знижувати ніхто не буде: директор не закриватиме офіс і вимикати телефони, щоб мати можливість надати вам знижку. Прибуток компанії не чіпаємо - який сенс відкривати компанію, якщо вона не приносить доходу. Залишається 2 варіанти → використовувати дешеві матеріали низької якості або непрофесійну робочу силу. Який варіант вам подобатися більше? Або, може бути, обидва варіанти відразу?

Ми не використовуємо такі методи залучення замовників. Ми не проводимо «супер-акцій» типу: «тільки сьогодні балкони зі знижкою 50%» або «установка скління балкона завтра в 14-30 безкоштовно!» Самі подумайте, хто буде встановлювати балкон безкоштовно - звучить красиво, а на ділі чистий абсурд.

Ми сміливо і відкрито говоримо, у скільки обійдуться всі роботи на об'єкті. І ніколи не намагаємося зменшити підсумкову вартість за рахунок погіршення якості робіт або використовуваних матеріалів.

Природно, з вищесказаного не слід робити висновок, що з нами заощадити не вийде. Ми тут говоримо тільки про те, що у нас немає «дутих» знижок. Замість цього ми пропонуємо цілий набір безкоштовних послуг і наш комплексних підхід по ремонту балконів під ключ. Завдяки цьому, дійсно, без обману, можна заощадити ваш бюджет і отримати високу якість готових робіт.

Поділюся з вами історією однієї нашої замовниці, яка прорахувала у нас балкон, але вибрала іншу фірму в якості підрядника. Минуло пів року (осінь і зима) і навесні вона знову нас викликала, але вже переробити весь балкон, так як треба. На жаль, це не поодинокий випадок, а типова ситуація в нашому регіоні.

Марії Іванівні потрібно було зробити наступні роботи на балконі: зварити винос по підвіконню, обшити сайдингом зовні, утеплити, встановити скління і зробити внутрішні роботи під ключ (обшити дерев'яною вагонкою). Нами була озвучена точна вартість ремонту її балкону, на яку припадало на той момент 35343 грн. Були пропозиції від інших фірм по 38-40 тисяч гривень, а також 2 фірми їй запропонували зробити такий балкон за 30000 грн. (З них винос балкону 3000 грн., Зовнішня обробка 4000 грн., Рама на балкон 12000 грн. Та внутрішнє оздоблення 11000 грн.).
Марія Іванівна вибрала останній варіант за 30000 грн. Зраділа, що знайшла класних хлопців, заощадила як мінімум 5000 грн. і уклала з ними «договір».

На жаль (або на щастя?), 85% фірм не зможуть вам назвати точну вартість ремонту вашого балкону після виміру. Зазвичай пропонують весь процес ремонту розбити на етапи, і ви платите за кожен етап окремо, або озвучують круглу суму (зробимо вам балкон за 40000 грн.). Звучить логічно і справедливо. Але якби не кілька «але», про які піде мова.

Уявіть, що Ви і є та сама Марія Іванівна, і до вас на об'єкт прийшли ремонтувати ваш балкон.

Зранку приїхала бригада і приступає до роботи. Перед початком робіт говорять: «Вам тут додатково потрібно зробити демонтаж балкона, збити стяжку, окремо заплатити за мішки для сміття» і озвучують додаткову вартість в 1000 грн. Ви погоджуєтеся. Після демонтажних робіт, хлопці знову вам кажуть: «Прописано було 9 метрів куточка, а тут у вас не вистачить стільки, мінімум потрібно 15 м.п. у нас в машині є, але потрібно доплатити. Та й плюс тут роботи по зварюванню виявилося більше, ніж обумовлено, ви ж не хочете, щоб балкон у вас впав?». Ви погоджуєтеся. Після того, як зварювальні роботи закінчені вам озвучують вартість в 4500 грн. за зварювальні роботи і 1000 грн. за демонтажні роботи. Разом 5500грн. ВИ оплачуєте і питаєте: «А що зовнішні роботи чи не ви виконувати будете?» - «Ми тільки варимо, чекайте, коли прийдуть робити зовнішні роботи».

Через пару днів приїжджає наступна бригада і починає обробку сайдингом. І тут виявляється, що прописано 7 смуг сайдингу а потрібно 9. «Ви ж не хочете, щоб сайдинг був з обрізків? Так у вас тут ще не вистачило й профілю, за нього додатково потрібно оплатити буде. Не переживайте, він недорогий, всього 220 грн. за штуку". А вам їх потрібно 3. В процесі виявляється, що вам не порахували відливи під сайдинг, щоб вода не затікала під плиту і вона не руйнувалася. Ви погоджуєтеся, адже так краще. Разом, обробка сайдингом обійшлася в 6200. Поки ви нічого не помічаєте підозрілого.

Після того, як зробили сайдинг, приходить майстер і робить вимір рами. Природно, актуальні розміри більше тих, що заявляли під час підписання договору. І відливи збільшилися і козирки, а ще з самого початку не рахували підвіконня, так як не знали їх точні розміри. Так, плюс до всього, поки все робили, виріс долар. Разом рама обійдеться в 13700 грн. Начеб-то все логічно і справедливо. Оскільки ви платите не всю суму відразу, а поступово, ви «забуваєте» скільки вже віддали за балкон і ніби як в 30000 ще вписуємося.

Приїжджають хлопці ставити раму, окремо взяли з вас за занос рами на 4 поверх, окремо за додатковий балон піни і силікону. Разом за раму з установкою - 14500 грн.

На наступний день до вас приїжджає замірник і рахує внутрішню обробку. Озвучує вартість в 15000 грн. І тут ви починаєте підраховувати скільки вам вже обійшовся балкон і виявляєте, що витратили 26200 грн. А якщо додати ще 15000 за внутрішні роботи, то балкон вийде взагалі «золотим» - за 41000 грн. Стоп! Ви починаєте розбиратися, чому так. Повірте, вам все красиво «розкажуть» і «пояснять», чому так вийшло. І якщо не хочете робити, то вони і не будуть, замовляйте в іншому місці.

Ви телефонуєте в одну фірму, в іншу з приводу внутрішніх робіт. Вам скрізь приблизно озвучують вартість в 15000 грн. Нічого не залишається, як оплатити 15000 грн. і отримати довгоочікуваний балкон під ключ.

 

Що ви маєте по факту:

Витрачено 41000 грн., Замість озвучених 30000 грн. Терміни ремонту балкона затягнулися на пару місяців, замість озвучених півтора тижні. Пил, бруд, сміття і постійні збирання стали частиною вашого життя.

І це ще не найстрашніше. Найстрашніше настає восени і взимку, коли сайдинг відлітає, з балкона дме з усіх щілин. Коли йде дощ, краплі так тарабанять по козирку, що не тільки ви, але і ваші сусіди не можуть заснути. Плюс з'явилися підтьоки по вагонці, і в кутах утворилася цвіль, тому що ніхто не дотримувався технології і на вас економили всюди, де тільки можна.

Звертатися по гарантії безглуздо, тому що або фірми вже немає, або гарантія поширювалася тільки на матеріал, а не на його установку.

І, на жаль, це не вигадана історія, а реальність багатьох замовників, які потрапляють на гачок недобросовісних виконавців. 

Якщо Ви вирішили замовити у нас вікна або балкон профілю VEKA, в такому випадку є можливість оформити їх в розстрочку через УКРСИББАНК на вигідних умовах кредитування:

Всі кредитні продукти - сума до 100 000 грн. до 9 міс з одноразовою комісією 490 грн. з будь-якої суми.
Тобто, наприклад, якщо Ви хочете оформити вікна на 25 000 грн. і виплатите їх за 3-9 міс., то комісія складе всього 490 грн., незалежно від суми.

Для порівняння: миттєва розстрочка в ПриватБанку на 10 міс. - комісія 15% разовоТобто, наприклад, з 10 000 грн. комісія складе 1500 грн. за 10 міс.

Монтаж вікон і балконів не варто боятися замовляти ВЗИМКУ, оскільки ціна на конструкції взимку дешевше, а якість краща, тому що:

1) навантаження на виробника в рази менше, ніж в літній період;

2) однією бригадою складальників на заводі-виробнику в літній сезон робиться 700 конструкцій, взимку - 100 конструкцій, соотвественно час виготовлення вашого замовлення менше, а часу приділений збірці - більше, тобто якість збірки - краще.

3) монтажна піна не боїться морозу до -15 градусів; немає причин бояться замовити роботи в зимовий період.

 

#mplast_service #харків #харьков #kharkiv #kharkov #okna #oknakharkov #окна #вікна #балконподключ #балконыподключ #балконипідключ окнахарьков #вікнахарків #балконныйблок #балконнаярама #остеклениебалконов #скління_балкона #балконхарьков #балконныерамы #жалюзи #жалюзихарьков #москитныесетки #подоконники #підвіконня #kharkov #kharkiv #oknakharkov #balkon #vikna #dveri

ЯК ЗАМОВИТИ?
Зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті
Зателефонуємо домовимося про виїзд замірника на об'єкт
Ми розрахуємо і запропонуємо Вам кращу ціну на вікна
Вікна встановлюють тільки фахівці. Передаємо роботуКомпанія «MPlastService»

  м. Харків, пр-т Московський, 293а, метро Індустріальна (2 пов. біля ПриватБанку)
   +38(093) 950 24 83
  +38(095) 401 77 51
 +38(093) 950 24 83
  metaloplastic.servis@gmail.com
  Facebook.com/MplastService